دانلود مقاله نشانه های حیوانات در گنج یابی و دفینه یابی

در مقاله نشانه های حیوانات در گنج یابی و دفینه یابی سعی شده انواع نشانه های حیوانات و سنگ نگاره های مختلف به همراه تفسیر نمادها و نشانهه ای انواع سنگ نگاره ها بیان و بررسی گردد. همچنین در این کتاب شرح خلاصه از اندازه گیری و فاصله هدف یا (دفینه و گنج) از نماد و نشان اصلی نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

دانلود مقاله نشانه های حیوانات در گنج یابی و دفینه یابی

مقاله نشانه های حیوانات در گنج یابی و دفینه یابی:

یک حفار خوب باید یک جانور شناس خوبی نیز باشد؛ دوستان یک حفار خوب باید باید اطلاعات خود را در زمینه جانور شناسی بیشتر کند. به یاد داشته باشید، خصوصیات حیوانات در تفسیر و حل معماها نقش اساسی دارد.

ویژِگی هایی مانند زیستگاه حیوان، سلاح دفاعی، حیوان، ویژگی منحصر به فرد آن حیوان، نوع تغذیه حیوان، نقطه ضعف و قدرت حیوان، محل اختفای حیوان نوع و شکل حمله و….. بعد از اینکه اطلاعاتی در این مورد بنابر نوع حیوان بدست آوردید در مرحله بعد باید بر روی اشکال و ویژگی که آن تصویر دارد کار کرد.

اموزش تشخیص نماد و نشانه های حیوانات در گنج یابی:

همان طور که در مطالب قبل درباره نمادها و نشانه های گنج یابی نوشتیم تنوع نمادهای گنج یابی زیاد بوده و از هر نوع و جنسی یافت می شود یکی از مهم ترین نمادها استفاده از نشانه های حیوانی است که به وفور وجود دارد و اینجا مشکلی پیش می آید و ان این است که این نماد مربوط به کدام حیوان است چون هر نماد مفهوم خاص خود را دارد مثلا نماد روباه با گرگ فرق دارد و الی آخر… علاوه بر تشابه ظاهری ممکن است به دلیل مرور زمان، فرسایش و حوادث و… نماد آسیب دیده و تشخص مشکل باشد که در مقاله نشانه های حیوانات در گنج یابی و دفینه یابی این مشکل بررسی و راه حلی برای شما قرار داده شده است.

انواع نماد حیوانات تخم گذار در گنج یابی:

  • لاک پشت
  • نماد مار
  • قورباغه
  • و …

حیوانات تخمگذار در گنج یابی؛ نماد لاکپشت:

دوستان لاکپشت چون سرعت کمی دارد ولی بسیار دارای استقامت هست این یعنی عمق و سختی کار و در حفاری صدرصد تخلیه سنگ های رودخانه ای بسیار و برخورد دیواری ساروجی با استقامت بالا مثل لاک لاکپشت هست پس برای این کار باید امکانات درست باشد.

نماد سنگ لاک پشت در گنج یابی در منطقه های معتدل زیاد به کار رفته است و از خزانه های دولتی میباشد و در زمان کی کاووس هم از این آثار بیش از حد استفاده شده این آثار برای دفینه های سنگین به کار گرفته میشد این آثار بیشتر کنار یال ها و پایین تپه ها دیده میشود این آثار رمز و رموز زیادی دارد که میتوانید با خرید دستگاه طلایاب به دقت آن محیط را مورد بررسی قرار داده و به گنجینه های خوب برسید…

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

2 × دو =

0