دانلود دفترچه راهنمای دستگاه GPX 5000

دستگاه فلزیاب GPX 5000 معیار جدیدی را در تکنولوژی تشخیص و شناسایی طلا بوجود آورده است. این دستگاه با ویژگی‌ها و عملکردهای شگفت آور خود نه تنها نسبت به انواع قبلی خود، GPX 4500، برتری دارد بلکه در دسته و گروهی مخصوص به خود قرار دارد. برای دانلود دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب GPX 5000 به خواندن ادامه دهید…

تکنولوژیهای خاص GPX 5000 عبارت از حس کردن چندین دوره‌ای (MPS)، تکنولوژی ولتاژ دوگانه (DVT)، و تنظیم زمانبندی الکترونیکی هوشمند (SETA) می‌باشد. دستگاه GPX 5000 دارای عملکرد بالا قادر به یافتن میزان طلای بیشتری نسبت به انواع قبلی می‌باشد. شما میتوانید با مطالعه دفترچه راهنمای فلزیاب GPX نحوه صحیح کاوش با این دستگاه قدرتمند را بیاموزید.

دانلود دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب GPX 5000

درباره فلزیاب GPX 5000 :

قطعات الکترونیکی پیشرفته جدید، خاکها/ زمانبندیهای جدید و میزان بسیاری از ویژگی‌ها با توانایی GPX افسانه-ای ترکیب شده است تا بتواند میزان کانی شدن و معدنی شدن زمین را مشخص نماید و از نظر عمق برتری قابل ملاحظه‌ای بردیگر دستگاه‌ها داشته باشد.
به کارگیری ویژگی‌ها، عملکرد‌ها و صنعت خاص و منحصر به فرد در این دستگاه سبب شده است که تکنولوژی ثبت شده تضمین نماید که ردیابهایGPX می‌توانند به طور آرام و آهسته در میان شرایط زمین بسیار سخت نیز نفوذ نمایند، درحالیکه هنوز عمق زیاد و حساسیت بالا نسبت به قطعات فلزات را نیز دارا می‌باشند. متخصصین و حرفه ای‌ها آگاهی دارند که دستگاههای GPX قادر به تشخیص دادن و یافتن طلا درعمقی بیشتر از بقیه دستگاههای، و در تمامی شرایط زمینی می‌باشند. به این دلیل ما با اطمینان بیان می‌کنیم که دستگاه GPX از نظر عمق دارای برتری و مزیت می‌باشد.

 

فهرست مطالب دفترچه راهنمای فلزیاب جی پی ایکس :

 • معرفی GPX 5000
 • ویژگی ها
 • انواع متعادل سازی زمین
 • حالت جستجو
 • وصل کردن کویل به میله پایینی
 • وصل کردن کابل سیم پیچ
 • اتصال به جعبه باتری
 • ….

فروشگاه کتاب های الکترونیکی mdyar.ir دربرگیرنده مجموعه کاملی از دفترچه های راهنمای انواع فلزیاب، طلایاب و گنج یاب می باشد.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

نوزده − هفت =

 1. سلام :
  16 مارس 2023

  دفترچه،t5

0