دانلود مقاله نماد رد پا در دفینه یابی

معنی و مفهوم نشان ردپای برهنه در گنجیابی تعاریف متعددی دارد باید بدانید جایی که ردپا وجود دارد، احتمال اینکه بتوانید دفینه ای را پیدا کنید، بسیار زیاد است شاید این مورد بیشترین یا شناخته شده ترین نماد شکار در گنجیابی باشد ردپای برهنه یکی از مواد اولیه مهم گنج یابی است یک پا لزوماً با انگشتان پا کشیده می شود. حفره های طبیعی شبیه پا در طبیعت اغلب با نماد پا اشتباه گرفته می شوند. بررسی نماد رد پا دارای فاکتورهای متفاوتی می باشد که در مقاله نماد رد پا در دفینه یابی بیان می کنیم.

دانلود مقاله نماد رد پا در دفینه یابی

نشان ردپای برهنه در گنجیابی به چند صورت میتواند دیده شود:

  • اگر نشان پا راست باشد به سمت انگشتان پا و متمایل به سمت راست باید بررسی شود
  • اگر رد پای چپ باشد به سمت انگشتان پا و متمایل به سمت چپ باید بررسی شود
  • اگر رد پای چپ و راست درکنار هم باشد در جهت پاها باید نگاه کرد
  • اگر یک رد پا باشد گنج نزدیکتر و اگر دو رد پا باشد گنج دورتر است
  • اگر فقط پای چپ باشد دفینه نزدیکتر و برای پای راست کمی دورتر خواهد بود.
  • معمولا برای پای چپ ۳ الی ۷ و برای پای راست ۱۰ قدم به جهت انگشت ها محاسبه می گردد
  • ضمنا اگر نزدیک انگشتان به اندازه نخود یک حفره وجود داشته باشد و یا یک یکی از انگشتان پا وجود نداشته باشد یا علامتی داشته باشد، در اینصورت ۴۰ الی ۷۰ قدم و در مواردی هم می توان ۱۱۱ قدم به سمت جلو برویم و حتما یک گنجینه وجود دارد مگر آنکه در گذشته دور یا نزدیک به تاراج رفته باشد.

مقاله معنی و مفهوم نماد رد پا در دفینه یابی:

یک پا راه را نشان می دهد اگر یک پا روی صخره ای محکم روی زمین باشد، متوقف شده و گودال یا برآمدگی کوچکی با دقت در جهت انگشتان پا جستجو می شود که این امر مطمئناً شما را به نشانه دوم می رساند.

اگر پای چپ دارید، به چپ نگاه کنید. اگر درست است، به سمت راست نگاه کنید. اگر نمی توانید دومی را پیدا کنید این فاصله بین اولی تا دومی معمولاً کمتر از سه مرحله نیست. قابل ذکر است که یافتن رد پا در داخل اتاقک یا راهرو و غار و زیر زمین، بسته به محل و طرز قرار گرفتن و نیز علائم موجود در کنار یا داخل آن، تعبیر و تفسیر مخصوص به خود دارد.

نماد رد پا در دفینه یابی را می توان یکی از نماد هایی دانست کمتر در گنج یابی استفاده می شده است. اما این نماد از دوران قدیم تا الان وجود داشته دو بیشتر نشانه وجود آرامگاه ها، غار و راه بوده است.

در دوران کهن از این نماد برای مسیریابی و پیدا کردن راه های کاروانسرا ها استفاده می شده است. طبق نظر محققان و کارشناسان باستان شناسی اگر این نماد بدون انگشت باشد اشاره به تپه دارد و اگر نیز هماره انگشت باشد نشان دهنده وجود مقبره می باشد.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

نوزده − چهار =

0