دفترچه راهنمای کاربری دستگاه EXP 4500 OKM | ای ایکس پی

دستگاه فلزیاب ۴۵۰۰ EXP بر مبنای سیستم EMSR کار می کند که مخفف -Electro Reading Signature Magnetic به معنی خوانش سیگنال های الکترومغناطیسی می‌باشد و علاوه بر یافتن فلزات و اشیاء فلزی، این دستگاه قادر است که عوارض طبیعی خاک را نیز شناسایی و کشف نماید مانند الیه های طبیعی زمین، حفره ها، غارها و فضاهای خالی زیرزمینی، گسل های زمین. همچنین دستگاه قادر به کشف اشیاء مدفون غیر فلزی نیز می باشد. این دستگاه ابزاری بسیار مناسب جهت کشف و تشخیص عوارض غیر طبیعی زیر سطحی زمین نظیر آرامگاه، گنج های مدفون، تجهیزات مکانیکی مدفون مانند خطوط لوله و کابل های انتقال نیرو و مخازن زیرزمینی می باشد. برای دانلود دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب EXP 4500 OKM | ای ایکس پی به خواندن ادامه دهید…

دفترچه راهنمای کاربری دستگاه فلزیاب EXP 4500 OKM | ای ایکس پی

درباره فلزیاب EXP 4500 OKM

دستگاه ۴۵۰۰ EXP قادر است که اشیاء مدفون را از خلل انواع ساختار و رگه های متفاوت خاک بدون نیاز به حفاری زمین با دقت زیادی تشخیص داده و تعیین موقعیت کرده و نتایج مربوطه را نیز تجزیه و تحلیل نماید. استفاده از دستگاه فلزیاب EXP 4500 OKM باالخص در مناطقی که نیاز به کاوش ضروری بوده اما امکان حفاری وجود ندارد، بسیار سودمند خواهد بود. هم چنین کاربری آسان و انعطاف پذیراین دستگاه و آسان و سریع الحصول بودن نتایج نیز از مزایای چشم گیر آن است.

 

لطفاً قدری از زمان خود را به مطالعه دفترچه راهنمای فلزیاب EXP 4500 اختصاص دهید تا با کارایی و نحوه عملکرد این فلزیاب قدرتمند آشنا شوید.  سعی ما براین است تا شبکه ای جهانی از خدماتی چون آموزش، مساعدت و پشتیبانی را به مشتریان مان ارئه کنیم.

 

نکات مهم:

لطفاً قبل از استفاده از دستگاه ۴۵۰۰ EXP و ضمائم آن، به دقت این دفترچه را مطالعه کنید. این دفترچه حاوی دستورالعمل کار با دستگاه و موارد احتیاط الزم است. دستگاه ۴۵۰۰ EXP و ضمائم آن کار آشکارسازی، مستند سازی و تحلیل ناهنجاری های زیر زمین و آشفتگی های غیر طبیعی خاک را انجام می دهد. داده های ثبت شده از ساختار زمین به یک کامپیوتر منتقل می شوند تا تصویری واضح از ناهنجاریهای زیرزمین را با استفاده از نرم افزار تخصصی ما ارائه دهد.

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

9 − 7 =

0