دانلود دفترچه راهنمای دستگاه Black Hawk | بلک هاوک

برای دریافت راهنمای فلزیاب Black Hawk (بلک هاوک) همراه ما باشید. دستگاه فلزیاب HAWK BLACK از نوع فلزیاب‌های القاگر پالسی می‌باشد و اساس کار آن برمبنای یک سیستم نوسان ساز زمان مدار است که سبب ایجادجریان الکتریکی متناوبی می‌شود که از کویل
دستگاه عبور می‌نماید و نهایتا باعث ایجاد میدان مغناطیسی در فضای داخلی کویل می‌گردد. این میدان در کویل می‌شود که خود عامل تشخیص فلزات مغناطیس به نوبه خود سبب ایجاد ” جریان گردابی “مدفون (به شرط رسانایی الکتریکی آن‌ها) می‌باشد.

این امر با القای پالس‌هایی با ولتاژ و انرژی بالا به داخل خاک صورت می‌پذیرد. دستگاه HAWK BLACK قادر است که اشیاء مدفون را از داخل انواع ساختار و رگه‌های متفاوت خاک بدون نیاز به حفاری زمین با دقت زیادی تشخیص داده و تعیین موقعیت نماید و نتایج مربوطه را نیز تجزیه و تحلیل نماید.

راهنمای فلزیاب Black Hawk

نکات مهم قید شده در راهنمای فلزیاب Black Hawk (بلک هاوک):

لطفاً قبل از استفاده از دستگاه بلک هاوک و ضمائم آن، به دقت راهنمای فلزیاب Black Hawk را مطالعه کنید. این دفترچه حاوی دستورالعمل کار با دستگاه و موارد احتیاط الزم است. دستگاه HAWK BLACK و ضمائم آنکار آشکارسازی، مستند سازی و تحلیل ناهنجاری های زیرزمین و آشفتگی های غیر طبیعی خاک را انجام می دهد. داده های ثبت شده از ساختار زمین به یک کامپیوتر منتقل می شوند تا تصویری واضح از ناهنجاریهای زیرزمین را با استفادهاز نرم افزار تخصصی ما ارائه دهد. درین خصوص باید نکات اضافی مربوط به نرم افزاررا نیز مالحظه نمود لذا به کاربر توصیه می شود که دفترچه راهنمای نرم افزار مربوطه را نیز مطالعه نماید.

 

توصیه‌های ایمنی و کاربردی درمورد دستگاه اسکنر زمین بلک هاوک:

دستگاه فلزیاب Hawk Black دارای بدنه محکم و مقاومی می باشد اما مع الوصف با ید نکات ایمنی را در کاربری با دستگاه همواره مد نظرداشت تا بر کارایی و طول عم ردستگاه افزود و از ایراد صدمات
احتمالی ناشی از بی احتیاطی به دستگاه جلوگیری نمود. در زیر لیستی از بایدها و نبایدها حین کار با دستگاه ارائه میشوند، اموری که باید برخی را مد نظرداشت و اجرا نمود و از برخی دیگر پرهیزنمود.

اموری که باید از آن ها در خالل کاربری دستگاه اجتناب نمود:
 از دستگاه به منظور پاکسازی و یا کنار زدن بوته های گیاهان در مسیر اسکن استفاده نکنید. قبل از شروع پیمایش اقدام به پاک سازی ، رفع موانع و هموار سازی مسیراسکن نمایید.
از کار با دستگاه در محیط آبی، مرطوب و هوای بارانی اجتناب کنید.
شب هنگام و در محیط باز، دستگاه را با پوشش محافظ بپوشانید مخصوصا در صورت احتمال تشکیل قطرات ریز شبنم روی دستگاه.
از قرار دادن و یا نگهداری دستگاه در محیطهای بسیار گرم خودداری نمایید.
از اسپری هاو یا حالل های پاک کننده جهت پاک نمودن قطعات دستگاه اکیدا پرهیزنمایید.
هرگز خودسرانه اقدام به باز نمودن اجزای دستگاه جهت تعمیرنکنی. این کار گارانتی دستگاه شما را باطل می کند.

اموری که لازم الاجرا هستند:
دستگاه را با یک قطعه پارچه لطیف و خشک گردگیری و تمیزنمایید.
دستگاه را فقط در موارد کاربری تعیین شده در این دفترچه راهنما به کار بگیرید.
تنها از باتری ارائه شده همراه دستگاه و شارژر مربوطه استفاده نمایید.

 

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

17 + 18 =

0