دانلود دفترچه راهنمای دستگاه ROVER C II | راور سی ۲

دفترچه راهنمای فلزیاب ROVER C II: دستگاه فلزیاب II C ROVER، راور سی دو، برمبنای سیستم ارسال پالس‌های الکترومغناطیسی کار می‌کند و علاوه بر یافتن فلزات و اشیاء فلزی، این دستگاه قادر است که عوارض طبیعی خاک را نیز شناسایی و کشف نماید مانند لابه های طبیعی زمین، حفره ها، غارها و فضاهای خالی زیرزمینی، گسل های زمین. همچنین دستگاه قادر به کشف اشیاء مدفون غیرفلزی نیز می باشد. با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب II C ROVER، راور سی دو، به این حقیقت پی خواهید برد که این دستگاه ابزاری بسیار مناسب جهت کشف و تشخیص عوارض غیر طبیعی زیر سطحی زمین نظیر آرامگاه، گنج های مدفون، تجهیزات مکانیکی مدفون مانند خطوط لوله و کابل های انتقال نیرو و مخازن زیرزمینی می باشد.

دانلود دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب ROVER C II | راور سی 2

درباره دستگاه فلزیاب II C ROVER:

دستگاه II C ROVER قادر است که اشیاء مدفون را از خالل انواع ساختار و رگه های متفاوت خاک بدون نیاز به حفاری زمین با دقت زیادی تشخیص داده و تعیین موقعیت نماید و نتایج مربوطه را نیز تجزیه و تحلیل نماید. استفاده ازین دستگاه باالخص در مناطقی که نیاز به کاوش ضروری بوده اما امکان حفاری وجود ندارد، بسیار سودمند خواهد بود. همچنین کاربری آسان و انعطاف پذیراین دستگاهوآسان و سریع الحصول بودن نتایج نیزاز مزایای چشم گیرآن است.

نکات مهم درمورد فلزیاب راور سی دو:

لطفاً قدری از زمان خود را به مطالعه دفترچه راهنمای این دستگاه فلزیاب اختصاص دهید تا با کارایی و نحوه عملکرد دستگاه II C ROVER آشنا شوید.  لطفاً قبل از استفاده از دستگاه II C ROVER و ضمائم آن، به دقت این دفترچه را مطالعه کنید. این دفترچه حاوی دستورالعمل کار با دستگاه و موارد احتیاط الزم است. دستگاه II C ROVER، راور سی دو، و ضمائم آن کار آشکارسازی، مستند سازی و تحلیل ناهنجاری های زیرزمین و آشفتگی های غیر طبیعی خاک را انجام می دهد. داده های ثبت شده از ساختار زمین به یک کامپیوتر منتقل می شوند تا تصویری واضح از ناهنجاریهای زیرزمین را با استفادهاز نرم افزار تخصصی ما ارائه دهد. درین خصوص باید نکات اضافی مربوط به نرم افزاررا نیز مالحظه نمود لذا به کاربر توصیه می شود که دفترچه راهنمای نرم افزار مربوطه را نیز مطالعه نماید. درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در دانلود با شماره پشتیبانی در ارتباط باشید.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

هفده − 15 =

0