دانلود کتاب رمز گشایی از ۳۸۰ علامت گنجیابی

کتاب رمز گشایی از ۳۸۰ علامت گنجیابی یک کتاب به زبان فارسی کامل و جامع در قالب ۱۱۸ صفحه نفیس تقدیم به همه باستان شناسان و دانشجویان رشته باستان شناسی که علاقه مند به رمزیابی و رمزگشایی آثار و نشانه ها و علامت ها می باشند. کتاب رمز گشایی از ۳۸۰ علامت گنجیابی یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی در زمینه روشهای پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و دفینه یابی در ایران می باشد.

دانلود کتاب رمز گشایی از 380 علامت گنجیابی

کتاب رمز گشایی از ۳۸۰ علامت گنجیابی:

اگر علاقه مند به گنج یابی و دفینه یابی هستید حتما ابن کتاب را دانلود و مطالعه کنید. همه چیز درباره علوم غریبه اولین مرجع و منبع رمزگشایی آثار علائم، نمادها، نشانه ها و اسرار دفینه ها در این کتاب نهفته است.

آثار و علائم دفینه:

ماهی، درختان کهنسال، بت خانواده، شیر، جای پا، شکل چارق یا کفش، نماد دنده و قفسه سینه انسان، خرس و خرس لنگان، زرافه، اردک، غاز، نهنگ و بچه نهنگ، تبر، عصا، جغد، سنگ سواری، کوزه های خالی، اتاق های خالی، صلیب، علامت ضربدر، انبردست، چکش، کلنگ، گل، گل آفتابگردان، زن لخت، زن حامله، خط و خطوط، چوپان و گوسفندانش، سنگ حکاکی شده به شکل جدول چهار خانه، سنگ آسیاب، سنگ سوراخ شده یا دوربین سنگ، شتر، چنگال مخصوص بلند کردن بسته علوفه و یونجه، اژدها، خوک و بچه هایش، دست، الاغ، زین، فیل، آهو گوزن، چشم، خورشید، کبوتر…

رمزگشایی آثار:

به این ترتیب یافتن معنی و مفهوم آثار بجا مانده از تمدنهای گذشته سالها مورد بحث و بررسی باستان شناسان قرار گرفته و در بعضی از آثار و علائم نشانه دفینه به نتیجه هایی هم رسیدند. نمیتوان تمام این آثار و علائم بجا مانده از تمدنهای گذشته را نشانه گنج و دفینه دانست و این کاملا اشتباه است که هر علامتی نشانه گنج است. موارد استثنا همیشه بوده هست و خواهد بود. بسیاری از این آثار و علائم نشانه دفینه نیست و مساله ایی که ما باید در اینجا به آن توجه کنیم این است که کدام یک از این آثار وعلائم یقینا نشانه دفینه است.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

5 × دو =

0