دانلود كتاب علم الاشارات والرموز

كتاب علم الاشارات والرموز کتابی است که به موضوع تحلیل علائم و نشانه های موجود بر گنج می پردازد و یکی از کتاب های مهم در زمینه باستان شناسی و تاریخ به شمار می رود. این کتاب بسیاری از علائم و نشانه‌هایی را که می‌توان روی گنجینه‌ها یافت، توضیح می‌دهد و نحوه تحلیل این نشانه‌ها و نشانه‌ها را به روشی واضح و ساده توضیح می‌دهد.

دانلود كتاب علم الاشارات والرموز

درباره كتاب علم الاشارات والرموز:

این کتاب از چندین فصل تشکیل شده است که نحوه تحلیل علائم و نشانه های مختلف از جمله سنگ های قیمتی، نمادهای هندسی، نقشه های تزئینی و نقش های اسلیمی و عربی را توضیح می دهد.

كتاب علم الاشارات والرموز همچنین شامل مطالعه برخی از کدها و اعدادی است که می توان روی گنجینه ها یافت. این کتاب منبع ارزشمندی برای محققان در زمینه باستان شناسی و تاریخ است، زیرا به درک و تجزیه و تحلیل بسیاری از علائم و نشانه هایی که ممکن است در گنجینه های کشف شده یافت می شود، کمک می کند و می تواند به محققان کمک کند تا به اطلاعات جدید و مفید در مورد تاریخ باستان دسترسی پیدا کنند.

علم الاشارات:

علم اشارات علمی است که هیچکس در طول اعصار نتوانسته آن را بیاموزد، زیرا از علومی که به صورت نظری تدریس می شود به حساب نیامده است، زیرا حاملان معانی و درس های این علم همان کسانی هستند که می نویسند.

علائم و نشانه هایی که نشان دهنده تدفین هستند، با دستوراتی گنج و دفینه ها را نشانه گذاری میکنند، نمادها و نشانه هایی برای مردم ناشناخته هستند و قابل فهم نیستند. بنابراین اشخاص به راحتی نمی توانند مکان گنج را افشا کنند.

  • نشانه شناسی علمی است که توسط شخصی که در جستجوی گنج برای یافتن شواهد است، استفاده میشود.
  • دارای محل و مکان گنج با اندازه گیری های معین
  • دارای تجربه میدانی
  • از یک نشانه به نشانه دیگر متفاوت است، البته با توجه به نوع تمدنی که علامت به آن تعلق دارد.
  • ماهیت جغرافیایی و زمین شناسی زمین که محقق باید شناخت بسیار خوبی از آن داشته باشد تا بداند با کدام روش برخورد کند.
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0