دانلود دفترچه راهنمای دستگاه Geolocator G3 PRO | ژئولوکیتور جی۳ پرو

دستگاه فلزیاب Geolocator G3 PRO مجهز به واحد پردازش فلزیاب قادر است تا فرکانس کاربری دستگاه را متناسب با نوع فلز مورد کاوش شما کالیبره و تنظیم نماید. فلزیاب ژئولوکیتور جی۳ پرو سیگنالهای گسیل شده از فلز مورد کاوش را دریافت و آشکارسازی مینماید و آنتن‌های دستگاه در راستای محل دفن فلز مورد کاوش جهتگیری میکنند؛ بدین ترتیب کاربر میتواند در راستایی که آنتنهای دستگاه نشان میدهند حرکت کند. برای دانلود دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب Geolocator G3 PRO | ژئولوکیتور جی۳ پرو به خواندن ادامه دهید…

فلزهای مدفون در زیر زمین پیرامون خود یک میدان مغناطیسی ایجاد میکنند که این امر به نام اثر هاله موسوم است. این میدان مغناطیسی سبب تولید یونهای منفی (آنیون) خواهد شد در حالی که آنتن دستگاه یک سیگنال مثبت گسیل میکند.
هنگامی که آنتن دستگاه از روی نقطهای با قطبش مخالف (قطبش منفی) عبور کند، یک شوک الکتریکی ایجاد خواهد شد که به نوبهی خود سبب لرزش مکرر آنتن خواهد شد.

دانلود دفترچه راهنمای دستگاه فلزیاب Geolocator G3 PRO | ژئولوکیتور جی3 پرو

 

سیستم کاوش مناسب و بهینه در دستگاه فلزیاب Geolocator G3 PRO 

مساحت و پیمایش میدانی با استفاده از نقاط اصلی پیمایش حائز اهمیت بسیاری است. با پیمایش میدانی و ردیابی آنتنها از جهت شمال به جنوب و یا از غرب به شرق، مرکز تقریبی دایرهی هدف تعیین میشود. سپس میتوان با تعین فاصله‌ی بین نقطه‌ی متوالی بعدی تقاطع آنتنها با محل تقریبی هدف و عمق تقریبی هدف را تعیین نمود.

 

اساس پردازش دستگاه ژئولوکیتور جی۳ پرو

قطعاتی به مساحت ۱cm × ۱cm از آهن، آلومنیوم، مس، نقره و طلا تهیه کنید. سپس هر کدام از آنها را با فاصله مناسب از همدیگر و در عمق قابل اکتشاف با دستگاه دفن نمایید و حداقل چند ماه منتظر بمانید. سپس به کمک دستگاه محل اهداف دفن شده را کاوش نمایید.

سیستم رادار:

سیستم حسگر یونی میتواند یونهای ایجاد شده توسط فلزات نجیب مانند طلا و نقره را آشکارسازی کند. کار با این سیستم از طریق روشن نمودن سیستم رادار و افزایش حساسیت دستگاه به سطح مناسب خواهد بود. سیستم رادار قادر است فلزاتی را که سالهای متمادی زیادی در خاک مدفون بوده‌اند را از طریق یونهای گسیل شده، کشف و آشکارسازی نماید. دقت کنید از سیستم رادار در روزهای بارانی استفاده نکنید. معمولا توصیه میشد که کاوش را با آنتن دستگاه انجام دهید زیرا در هر محیط و هر نوع خاک حتی در معادن طلا نیز قادر به آشکارسازی است.

اخطار: سیستم رادار را هرگر داخل محیط خانگی و یا در مجاورت و نزدیکی وسایل الکترونیکی به کار نبرید زیرا سببب صدمه زدن به دستگاه و تجهیزاتش میشود.
توصیه: از سیستم رادار در محیط های باز و خارج از خانه و به دور از هر گونه ابزار الکترونیکی ( مانند موبایل و رادیو) و خطوط انتقال قدرت فشار قوی استفاده کنید. کاربری با دستگاه با استفاده از آنتن موقعیتیاب (حالت کاربری LOCATOR )در هر محیط و هر شرایطی ممکن است.

شما می‌توانید توضیحات تکمیلی درباره موارد فوق را در راهنمای فلزیاب Geolocator G3 به‌طور کامل مشاهده و بررسی کنید. برای مشاهده دفترچه دیگر دستگاه‌های فلزیاب به ادرس mdyar.com مراجعه کنید.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

1 × سه =

0