دانلود دفترچه راهنمای LORENZ DEEPMAX x3 | لورنز دیپ مکس ایکس سه

راهنمای فلزیاب LORENZ DEEPMAX (لورنز دیپ مکس ایکس۳)، همان‌طور که اطلاع دارید منحصرا مختص این نوع دستگاه است چراکه شرایط و نحوه استفاده برای تمامی دستگاه‌ها با یکدیگر متفاوت هستند. دستگاه فلزیاب لورنز دیپ مکس x3 یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در زمینه ردیاب‌های فلزی pulse gbs  می‌باشد. درواقع یکی از حساس‌ترین و بادوام‌ترین ردیاب‌های فلزی در نوع خودش می‌باشد. لورنز دیپ مکس x3 نتیجه سال‌ها تلاش و تحقیق است.

سیستم pulsr gbs  بسیار مناسب تحقیقتات و کاووش در عمق می‌باشد. عملکرد این دستگاه تقریبا بوسیله عواملی چون آب شور و زمین‌هایی که به شدت کانی شده‌اند و یا تغییرات دمایی تاثیرناپذیر است؛ به وثژه سیگنال‌هایی که از زمین منتشر می‌شوند را به خوبی دریافت می‌کند. بنابراین دستگاه ردیاب لورنز دیپ مکس یک وسیله قابل اعتماد حتی در اعماق زیاد و در بدترین شرایط محیطی می‌باشد.

راهنمای فلزیاب LORENZ DEEPMAX

مزایای دستگاه فلزیاب LORENZ DEEPMAX:

با وجود pulse gbs  می‌توان با نظر بزرگتر و قدرت بالاتر برای انتقال استفاده کرد. این حالت بیشتر درموقع تحقیقات د راعماق زیاد لازم و ضروری می‌باشد. چهارچوب لوپ کابل می‌توان به راحتی و بدون هیچ سازگاری خاصی به لورنز دیپ مکسx3  نصب کرد.

یک مداربندی با سازگاری خاصی به دستگاه اضافه شده که بدون هیچ تنظیمات خاصی با لوپ سازگار می‌شود. هنگامی که قطر لوپ افزایش می‌یابد، حساسیت آن نسبت به اشیاء بزرگتر بیشتر می‌شود و همزمان حساسیت‌ش نسبت به اشیاء کوچکتر کمتر می‌شود چراکه این حالت بسیار مطلوب است برای مواقعی که می‌خواهید بدون درنظر گرفتن اشیا کوچکتر، اشیاء فلزی بزرگتری را جستجو کنید.

برای دانلود دفترچه راهنمای فلزیاب LORENZ DEEPMAX x3 به خواندن ادامه دهید…

 

عملکرد دستگاه فلزیاب لورنز دیپ مکس:

نصب کنترل‌ها در این دستگاه کاهش یافته و کالیبراسیون دستگاه نسبت به تنظیمات کارخانه باعث شده که بهترین نتایج در زمینه‌های زیر تضمین گردد:

  1. حساسیت بالا نسبت به همه انواع فلزات
  2. ساختار مکانیکی محکم و اصلاح شده
  3. تنوع لوپ‌های مختلف برای اهداف متفاوت
  4. شناسایی سریع و راحت در محدوده‌های وسیع
  5. حتی اشیاء فلزی کوچک ناخواسته نیز می‌توانند شناسایی شوند یا حذف شوند.
  6. همه‌ی عملکردها بر روی نمایشگر LCD  قابل مشاهده هستند.
  7. سرعت واکنشی سریع صدا با نوسان‌ساز کنترل‌کننده ولتاژشما می‌توانید با دانلود دفترچه راهنمای فلزیاب LORENZ DEEPMAX x3 به کاووش‌های خود سرعت بخشیده و با اطمینان بیشتری جستجو کنید. ما دفترچه این فلزیاب را اکنون در سایت mdyar.ir در اختیار شما قرار دادیم.
مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

0