دانلود دفترچه راهنمای Multi-Sensor | مولتی سنسور سه بعدی

دانلود دفترچه آموزشی فلزیاب Multi-Sensor سه بعدی به شما اپراتورهای عزیز کمک می‌کند در کاووش خود با نهایت دقت جستجو کرده و بهترین نتایح را بدست آورید. شرکت اکوریت آمریکا افتخار دارد اعلام کند اولین تولید کننده سیستم‌های تصویری (متال دتکتور) مخصوص یافتن گنجینه و دفینه‌ها برای استفاده در آکادمی‌های باستانشناسی و علاقمندان به صنعت جستجوی فلز است. شرکت اکوریت آمریکا با بهره‌گیری از فنون و علوم روز دنیا در ایالات متحده با کمک دانشمندان و محققین علوم مختلف متال دتکتورینگ ، الکترونیک و سنسینگ تاسیس گردیده است . آزمایش و تولید انبوه نسل جدید سیستم‌های تصویری با کمک سنسورهای فوق مدرن، دقیق و پیشرفته منجربه تولید فلزیاب تصویری فوق مدرن Sensor Multi 3D گردیده است.
برای دانلود دفترچه آموزشی فلزیاب Multi-Sensor سه بعدی به خواندن ادامه دهید…

دفترچه آموزشی فلزیاب Multi-Sensor

امکانات فلزیاب Multi-Sensor | مولتی سنسور سه بعدی:

 1.  کیف حمل و نقل سیستم
 2.  ۳ قطعه نصب و راه اندازی
 3.  کامپیوتر دو طرفه /جعبه واحد کنترل عملیات حمل
 4.  واحد کنترل همراه با کابل اترنت برای اتصال به کامپیوتر
 5.  کامپیوترکوچک
 6.  شارژر دیواری کامپیوتر کوچک
 7.  فلش درایو USB به همراه نرم افزار نصب PC
 8.  نصب و راه اندازی میله ، پیچ و مهره باتری ( نصب سخت افزار و راه اندازی سیستم )
 9.  دفترچه راهنما
 10.  شارژر دیواری باتری
 11.  باتری ۱۲ ولت برای واحد کنترل

درباره‌ی دفترچه آموزشی فلزیاب Multi-Sensor:

کتابچه راهنمای هر وسیله ای بایستی از طرف فرد یا شرکت سازنده تهیه و تنظیم گردد ؛ چرا که تنها آن ها هستند که از ویژگی‌های آن وسیله، پیش نیازها و توانایی‌هایش اطلاعات کامل دارند. هر فلزیاب کالایی منحصر به فرد است و نمی‌توان از یک دستورالعمل خاص برای تمامی فلزیاب‌ها استفاده کرد زیرا تنظیمات منو کاربری ، سیستم کارکرد ، تکنولوژی های به کار رفته و بسیاری از موارد دیگر در هر فلزیاب نسبت به دستگاه دیگر کاملا متفاوت است.

فلزیاب Multi 3D بهترین سیستم تصویری دنیا برای کشف فلز و حفره است که با هدف کارکرد آسان و کار در شرایط گوناگون و بهره‌گیری در زمینه‌های گنجینه یابی ، باستانشناسی و معدن یابی ارائه گردیده است . اکنون شما می‌توانید دفترچه آموزشی فلزیاب Multi-Sensor را از سایت mdyar.ir به راحتی دانلود کنید.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

2 × 5 =

0