دانلود مقاله نماد عقرب در دفینه یابی

تفسیر نماد عقرب در گنجیابی معنی و مفاهیم بسیار زیادی دارد که ما باید ویژگی های شکل ساخته شده علامت را به خوبی بررسی کنیم و یکی از ویژگی های مهم علامت عقرب سمی بودن و خطرناک بودن آن است به همین دلیل در روی گنجی که پیدا می کنیم یا تله ای وجود دارد یا سم بر روی گنج دفن شده ریخته شده است لازم به ذکر است بدانید اگر علامت عقرب در غار باشد هدف دفن شده آن در عمیق ترین قسمتهای غار خواهد بود. مقاله نماد عقرب در دفینه یابی به بررسی معانی و مفاهیم عقرب در گنج یابی و دفینه یابی میپردازد.

دانلود مقاله نماد عقرب در دفینه یابی

معنی و مفهوم مختلف نماد عقرب در گنجیابی:

  • علامت عقرب معمولاً به مقبره کشیش و نگهبان قبر اشاره می کند
  • این نماد نشانگر مرگ و قیامت بلافاصله پس از آن است
  • نشان عقرب از جمله نشانه های کمیاب گنج است که در میان نشانه های گنج جایگاه ویژه ای دارد
  • برخی از عقرب ها نشانگر تله هایی برای محافظت از اموال از راه دور هستند
  • و …

تفسیر علامت عقرب در مقاله نماد عقرب در دفینه یابی:

سنگی که ممکن است لانه عقرب باشد باید جستجو شود زیرا ممکن است یک هدف دفن شده و یا یک اتاق زیرزمینی در این نزدیکی وجود داشته باشد تصویر عقرب نشان دهنده وجود یک خطر بزرگ است که به ویژه در آسیاب ها، استخرها، غارها، چاه ها و زیرزمین های زیرزمینی رایج است.

همه رویدادها، آثار، نشانه ها و نمادها باید به طور کلی مورد بررسی قرار گیرند و پس از حذف کامل دام، جستجوها باید انجام شود اگر عقرب به تنهایی ساخته شود هم علامت گنج و هم خطر را نشان می دهد.

اگر نشانه عقرب داخل غار باشد در این صورت گنجینه اش در انتهای غار قرار دارد. به دنبال سنگی باشید که در آن لانه عقرب باشد؛ دفینه می تواند زیر این سنگ باشد. عقرب یکی از خطرناک ترین و سمی ترین حیوانات موجود بر روی کره زمین است.

در زمینه گنج یابی، ورود به برج عقرب واقعا کاری سخت و طاقت فرسا می باشد، نشانه ای از تجربه های که به دست آمده  به این اذعان مکرر دارد که دفینه مربوط به عقرب بسیار به سختی به دست می آید و شایعات در مورد گنجی که روی آن سم پاشیده شده است یا تله سمی یا گازی زهر آگین دارد اشاره می کند.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0